TEKLİF ALIN

Sizin için buradayız. Projenizi hayata geçirmek için lütfen bize kısaca anlatın.

Güvenlik Kodu
VAZGEÇ
MENÜ
TEKLİF AL
Web Tasarım, Web Tasarım Teklifi Verme 07 Şubat 2019
Web Tasarım, Web Tasarım Teklifi Verme

Web Tasarım, Web Tasarım Teklifi Nasıl Verilir


Web Tasarım hizmeti verirken ajansların ve yazılım ofislerinin en önemli olmasına rağmen gözden kaçırdıkları sonradan sorun oluşturabilecek teklif verme konusudur.

Peki neden teklif verme ileriye dönük sorunlar oluşturmaktadır birlikte inceleyelim,

Bir kurum proje yada firma Web Sitesi yaptırmak için başvurduğu kuruma temel istediği özellikleri belirtir ve ortalama bir iş ise piyasa fiyatlarına göre ortalama bir ücret üzerinden anlaşılır.

Peki buraya kadar sorun yok gibi görülsede bazı temel başlıklarda müşterisine bir web tasarım yapıldıktan sonra hizmet vermeye devam etmelidir. Bu hizmetlerin başında;

1.       Mail yönetimi mail kurulumları, Ve mail hosting hizmetlerinin takibi yapılmalıdır.

2.       Web sitesinin içerik ve görsel takibi yapılması gerekmektedir.

3.       Web Tasarımı yapılan firmanın kullanım amacını aşmaması yada daha az kullanımının önüne geçmesini takip etmelidir.

4.       Alan adı ve Hosting süreleri takibi ve danışmanlığı yapılmalıdır.

5.       Rakip firmalarının gelişmelerini ve değişimlerini takip etmesi gerekmektedir.

6.       Hatta Google Optimizasyonu (Seo) Hizmeti verilmiş ise anlışlan süre içinde rakip analizleri de bu hizmetlere eklenmektedir.

Bunları sizinle paylaşıyor olmamızın sebebi iyi bir hizmet alabilmeniz için bunları biliyor olmanız ve size bu şekilde hizmetin ortalama 1 yıl devam etmesi gerektiği ve yenileme takip danışmanlık ücretlerinin de müşteriye teklif verirken bildirilmesi gerekmektedir.

Eğer bir Web Tasarım, Web Sitesi Yazılımı, E- Ticaret Yazılımı, Network Marketing Yazılımı, ve SEO hizmeti aldığınız firma sizlere bunlardan bahsetmiyorsa hizmeti eksik aldığınızı yada ücret olarak süprizler yaşayacağınızı belirtmek isteriz. Sizde bizim tarafımızdan Şeffaf bir yazılım hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşmanız ve teklif almanız görüşme sağlamanız gerekmektedir..

Web Tasarım, Web Yazılım Uzman kadrosu ile sizlere yeni dünyaların kapılarını açmaya devam ediyoruz...

Grafik Tasarım Uzmanı ve  Ajans Başkanı Özel Yazısıdır.