TEKLİF ALIN

Sizin için buradayız. Projenizi hayata geçirmek için lütfen bize kısaca anlatın.

Güvenlik Kodu
VAZGEÇ
MENÜ
TEKLİF AL
Öğrenci velisi bilgilendirme programı 05 Şubat 2019
Öğrenci velisi bilgilendirme programı

Öğrenci velisi bilgilendirme programı

 

Servis Araçlarına Yaptığımız mobil uygulamalar bulunan apsistem servis takip tabletleri sayesinde aracın konumu anlık olarak alınmaktadır, Şoförlerin ve sistemin belirlediği örgenci ev konumlarına olan mesafeler sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır. Gps kullanarak hesaplanan konumlar sapma yapmaz ve hata barındırmaz, Öğrenci Servis Takip, Veli Bilgilendirme sistemi, Yönetim panelinden her öğrenci için tanımlanmış özel bildirim mesafelerine göre aracın herhangi bir noktadan yaklaşması sonucunda

Servis Aracı Yaklaşıyor mesajı İle Öğrenci velisi Bilgilendirilir.

Servis Aracının yaklaşıyor mesajının görülmemesi ihtimaline karşın Apsistem sesli çağrı ile 15 saniye sonra otomatik çağrı atarak ses kaydı ile bilgi vermektedir.

Servis Aracı 5 ila 15 dk arasında bilgilendirme yapması sonrası servis aracı öğrencinin konumuna gelir ve öğrencinin binmesi durumunda Veliye Servis aracına .... isimli öğrenciniz binmiştir diye bilgi sağlanır.

Öğrenciye giden Çağrılar ve Mesajlar sonunda örgenci araca binmemesi durumunda örgenci velisine .... isimli öğrenciniz servise binmemiştir diye mesaj gönderilir.

Servis aracı güzergahtaki tüm öğrencileri dolaştıktan sonra okul bölgesine girdikten sonra velilere tekrardan öğrenciniz okula girmiştir diye bilgilendirme yapar.

 

Apsistem, Servis Takip Proğramı, Öğrenci Takibi, Veli bilgilendirme programı sayesinde servis aracında geçen süreyi veliler takip edebilirler. Servis araçlarını fazla beklemeyi önleyen, ve veliler için öğrencinin tüm servis durumlarını takip etme olanağı sağlanmış olur

Öğrencinizin servisini takip etmek ve bilgi almak isterseniz yazılardan sitem hakkında bilgi alabilir yada 0850 840 42 50 Çağrı Merkezini arayarak da Apsistem Servis Takip Proğramı Hakkında Bilgi alabilirsiniz.

Okulların servis araçlarını nasıl takip edebilir?  Nasıl çalışır yazımızdan bilgilendirmeler hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.