TEKLİF ALIN

Sizin için buradayız. Projenizi hayata geçirmek için lütfen bize kısaca anlatın.

Güvenlik Kodu
VAZGEÇ
MENÜ
TEKLİF AL
Öğrenci Servisi, Nasıl Takip Edilir. 03 Şubat 2019
Öğrenci Servisi, Nasıl Takip Edilir.

Öğrenci Servisi, Nasıl Takip Edilir.

Apsistem Servis Takip Programı Yapmış olduğu Mobil Uygulama Yazılımı Sayesinde servis araçlarına verdiği apsistem tabletlerinde aracın her 10 saniyede bir konumunu Gps Sistemi üzerinden kontrol etmekte ve yönetim panelleri ile bir güzergah ve konum bilgilendirmesi sağlamaktadır.

Servis Araçlarının konumları öğrencinin evi arasında hesaplama yapmakta ve velilere bilgilendirme yapmaktadır. Servis aracının takibini velilerimiz ve okul yönetimi istediği zaman kontrol etmekte servis başlangıç ve bitiş sürelerini hatta öğrencinin evine olan süreler takip edilmiş olacaktır.

Servisleri kontrol eden veli, Okul ve Turizm Firmaları araçta yaşanan sorunları gecikmeleri izleyebilir ve takibini yapmış olur.

Peki Sadece servis araçları mı takip ediliyor, Hayır. Servis araçları öğrenci velilerine düzenli olarak bilgilendirme yapmaktadır. Öğrencinizin servisini takip etmek ve bilgi almak isterseniz yazılardan sitem hakkında bilgi alabilir yada 0850 840 42 50 Çağrı Merkezini arayarak da Apsistem Servis Takip Programı Hakkında Bilgi alabilirsiniz.

Peki Öğrenci Velileri bilgilendirme programı Nasıl çalışır yazımızdan bilgilendirmeler hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.